Fényes Elek: Magyarország geographiai szótára I-II. Bp., 1984, Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülése-Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Veszprém, 1994, F. Szelényi Ház Művészeti és Kiadói Bt. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hullámos lapokkal, foltokkal a lap alján.
Sándor P. Tibor Buza Péter Than László Életemből emlékek (A tizenkilencedik század Budapestjéről mesél a zenede szókész tanára s a rajzoskedvű számvevőszéki tanácsok) Budapesti Városvédő Egyesület, 2007 Kiadói kartonálásban
Vargha, Julius: Hungary. A Sketch of the Country, its People and its Conditions. Bp., 1908, Athenaeum. Foltos, sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.