Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 207
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2150401
15072
372
Books: Travelling, Local History
Albert Sándorné-Lehoczky Sándorné: A Bajaszentistváni Általános Iskola Története a kezdetektől 1963-ig. Bajaszentistván., én., Dózsa György Óvoda és Iskola. Kiadói papírkötés. 2150352
15073
372
Erődi Béla: A fáraók országában. Bp., 1910., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 240 p. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítókkal, hiányzó térképpel. Érdekes névbejegyzéssel. 2105219
15074
372
Timaffy László-Alexay Zoltán: Ezer sziget országa. Szigetköz. Bp.,1988.,Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. 2059812
15075
372
Pásztor Ferenc - Kreutzer Dezső: Egy expedíció naplója. Két hangra. Dedikált! Veszprém, 1987. Pannon nyomda Kiadói papírkötés 2151005
15076
372
Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2151015
15077
372
Kovács Sándor: Kárpátaljai útravaló. Úti olvasmány. Bp., 1999, Püski. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2151055
15078
372
Petró András: Fügödi emlékkönyv - Abaúji örökség. Bp., 2006, Croatica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2143755
15079
372
Dr. Bogár János: Gyúró és Kuldó községek története. Gyúró, 2020. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2151013
15080
372
Valigi, Cinzia: Róma és a Vatikán. Narni Terni, 1996, Plurigraf Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2119030
15081
372
Kulcsár István: Mikrofonnal az Északi-sarkon. Bp., 1973., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, sérült elülső kötéstáblával. A szerző által dedikált. 2145197
15082
372
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2145131
15083
372
Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft