1 800 Ft
2 db kis méretű orosz zománc fém fűszer tartó, jelzett, üveg betéttel, 1 db fém kiskanállal, kopásnyomokkal, m: 3,5 cm / 2 small russian enameled metal spice holders, marked, with glasses, with 1 pc small spoonwith some minor wear