cca 1935 Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról készült fotó, Kaulich Rudolf műterméből, hátulján pecséttel jelzett, a fotó eleje és a hátulja feliratozva, Hóman Bálint kultuszminiszter is szerepel rajta, 18x23,5 cm + újságcikk Gajzágó László díszdoktorrá avatásáról és a Pázmány Péter Tudományegyetem 300 éves fennállásának ünnepéről +Gajzágó László apjának, dr. Gajzágó Béla ítélőtáblai tanácselnö...
Kiss József (1843-1921) költő, szerkesztő portréja. Vintage fotó, kartonra kasírozva, Kiss Ottó fényképész (1876-1936) budapesti műterméből. A fotón jelzett (Kiss Ottó 1906), hátoldalán a fényképész bélyegzőjével. Kiss Ottó a költő Kiss József (1843-1921) fia volt. Fotó sarkainál és szélén sérült, foltos, felületi karcolásokkal, karton sérült. 36x26 cm