4 db plüssfigura, közte: Taz, a Tasmán ördög (Loney Tunes), egyik csörgős, egy másik nyakba akasztható + 1 db falra akasztható lóalakú fényképtartó, d: 10,8 cm
Régi kulcsos lemezjátékok és egyéb játékok (autók, állatfigurák, mozdonyok és kocsik sínekkel stb.) hatalmas gyűjteménye kartondobozban, több mint 20 db, részben magyar gyártmány és jelzett, kopott