1941 tiszti tőr, a penge egyik oldalán "Sághi Béla hadnagy úrnak - 1941" gravírozással, másik oldalon aranyozott címer és a készítő neve "Mészáros Lajos - Budapest", 36,5 cm
cca 1897-99 Cirkálóhajók (nevezetesebb páncél- és védett cirkálóhajók), nyomat, Pallas Nagy Lexikona, 1:1000, Bp., Pallas Rt. nyomdája. Különböző államok (német, japán, orosz, osztrák-magyar stb.) haditengerészeti hajóinak korabeli képeivel, hosszúságával és a kiszorított víz súlyával. 12 klf. hadihajó egy lapon: Fürst Bismarck, Giuseppe Garibaldi, VI. Károly császár stb. paszpartuban, hajtásnyom...
cca 1914-1918 Vegyes első világháborús katonai tétel, közte fotók (5 db), Előre képes hetilap 1917. IV. évf.12. száma, Kassa és környékének katonai térképe, változó állapotban, közte sérültek.