1 400 Ft
1817-1824 Vegyes újság tétel, 3 db: 1817 Magyar Kurir, Nr. 43., 1817. máj. 30., foltos, sérült, hiányos, 331-338 p. Bélyegzéssel.; 1823 Magyar Kurir. XVIII. 1823. márc. 4., szakadt, 137-144 p. Sorsjegyhúzás számaival.; 1824. Hazai 's külföldi Tudósítások. 4. 1824. júl. 14. sz., 19-32 p.