1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
1939 Budapest Hungary 1939. Calendar for the year 1939. Asztali naptár. Szerk.: Székesfővárosi Információs Iroda. Bp., Székesfővárosi Házinyomda-ny. Angol nyelven. Magyar Filmiroda fotósainak fotóival, közte: Dr. Balázs Miklós, Dr. Csörgeő Tibor, Dulovits Jenő, Révész és Bíró, Rötzer Henrik, Seidner Zoltán, Szabó Tibor, Székely György, Szöllősy Kámán Vadas Ernő. Kissé sérült gerincű félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos címlappal.