1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
cca 1920-1930 Salzburg im Wandel der Jahrtausende. Salzburg,é.n., Andre Hofer, 54+2 p.+28 t. Egészoldalas színes képtáblákkal, német nyelven. Aranyozott, fűzött félvászon-kötésben, gyűjtői kávécímkékkel, egy kávécímke hiányzik. +13 db 1933 Austria kávécímkével, egy képből 10 db.