Dr. Forbáth Sándor: Orvosi napló könyv és 700 diagnosztikus és therapeutikus epigramm. Bp., 1927, Mai Henrik és fia. Első néhány oldalon bejegyzésekkel a páciensekről (anamnesis, diagnosis stb.). Nagyon sok korabeli reklámmal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Geoffrey Scowcroft Fletcher (1923-2004): My London. Folio of Drawings. 1975, London, Daily Telegraph. First Issued Autumn, 1975. 6 db nyomat kiadói papír mappában, londoni helyszínekről eredeti rajzok után: Tower, St. James's Palace, Shepherd Market, stb. Minden egyes nyomathoz néhány mondatból álló rövid szöveges leírás. Jelzett a nyomaton és lap alján. Nyomatok mérete: 29x21,5 cm
Könyves Kálmán (?-): Turáni Tölgy. Készült a trianoni békediktátum 80. évfordulójára. Nyomat, verssel és illusztrációval. Üvegezett, sérült keretben. 29x41 cm