1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. IV. füzet. 1910. okt. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
cca 1912-1945 34 db címeres dombornyomott névjegy (Skultéty Miklósné, özv. Lechner Ferencné, Czigler Béla, Deák Bárdos Lajos, Szirmai Szirmay József, Dr. Dezseri Bánóczy Gyula, stb.)
1913 Turistaság és Alpinizmus. III. évf. XII. füzet. 1913. jun. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.