2 000 Ft
1920 Magyarország gazdasági térképekben. La Hongrie Économique en Cartes. Kiadja Rubinek Gyula. Szerk. Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Harmadik, bővített kiadás. Magyar és francia nyelven. Bp., 1920., ,,Pátria", 3 sztl. lev.+76 t. (feliratos hártyapapírral védett térképek és grafikonok.) A mű 77 térképpel és 6 grafikonnal teljes. A kihajtható térkép hiányzik. Kiadói haránt alakú papírkötés, kopott borítóval, a borító széleken kis szakadásokkal, sérült gerinccel, a könyvtest sérült, az utolsó lap és a címlap kivételével a könyvtest elvált a borítótól, kisebb lapszéli foltokkal, egy lapszélen kis sérüléssel.