1897 Varasd vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:450000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, kis folttal, 22,5×28 cm / 1897, map of Varaždin county, now Croatia, in passepartout, with a small spot
1897 Verőce vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:570000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, 22,5×28 cm / 1897, map of Virovitica county (Virovitička županija), now Croatia, in passepartout
1894 Hunyad vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:520000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap széle foltos, 28×22,5 cm / 1894, map of Hunedoara county, now part of Romania, in passepartout, spotty on the edge
1896 Máramaros vármegye térképe, terv. Gönczy Pál, Pallas Nagy Lexikona, 1:680000, Bp., Posner Károly Lajos és fia, paszpartuban, hajtásnyommal, lap teteje és alja foltos, lap alájn apró szakadással, 22,5×27,5 cm / 1896, map of Maramures county, now part of Romania and Ukraine, in passepartout, spotty, with very small tear
1940 Magyarország postajárati térképe: A nyugati országrész. Bp., M. Kir. Postavezérigazgatóság, (Klösz-ny.), szakadt, sérült, hajtásnyomokkal, 90x110 cm.
1920 Magyarország gazdasági térképekben. La Hongrie Économique en Cartes. Kiadja Rubinek Gyula. Szerk. Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Harmadik, bővített kiadás. Magyar és francia nyelven. Bp., 1920., ,,Pátria", 3 sztl. lev.+76 t. (feliratos hártyapapírral védett térképek és grafikonok.) A mű 77 térképpel és 6 grafikonnal teljes. A kihajtható térkép hiányzik. Kiadói haránt alakú papírkötés, k...