1893. Budapest IV. ker. 1893-ban / Pest sz. kir. városa 1758-ban. Rómer Flóris után, Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézetének metszése és nyomása, Pallas Nagy Lexikona, 29×24 cm
cca 1890-1900 Plan von Wien und Karte der Umgebung von Wien zu Woerl's Reisehandbücher, Wien, kopott aranyozott vászon-kötésben, a hajtás mentén kis szakadásokkal, 51x59cm, 59x67 cm
Itinerarium Belgicum. Alphen aan den Rijn,é.n.,Drukkerij Vis-Offset, 13 p.+22 színes, kétoldalas térkép. Holland és latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Facsimile kiadás.
1869 Knyahinya, Ung megyei falu határában 1866. június 9-én történt meteorkő esésének térképe, készítette: Szabó József, nyomtatta: Rohn és Grund Pest, 76×53 cm