Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.
cca 1920, össz. 3 db kotta: Székelyek siralma. Irredenta dalok. Szövegét és zenéjét szerezte pápai Molnár Kálmán. Bp, 1920-21, Rózsavölgyi. I., II. és IV. füzet. Illusztrált kiadói papírkötés, borítón árbélyegzővel.
cca 1910, össz. 5 db kotta, Oscar Dienzl (Oszkár) szerzeményei, szecessziós, dekoratív illusztrált borítóval. Különféle kiadások. Kiadói papírkötés, egyik borítón árbélyegzővel.
Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban
1918 3 db háborús témájú dal kottája - Zerkovitz Béla: Lesz nekünk mindenünk!; Bertha István: Levelek; Hetényi Heidelberg Albert: Könnyek, könnyek, asszonyi könnyek!, kopottas állapotban