Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2182229
10500
373
Ex libris - small-graphics
4 db erotikus ex libris klf technikákkal 2182237
10501
373
Ex libris - small-graphics
3 db ex libris síelés témában 2182459
10502
373
Ex libris - small-graphics
Bánszki Tamás (1892-1971): 4 db alkalmi kisgrafika, 1940-42 körül, részben II. világháborús katonai ábrázolással. Klisényomat, papír, jelzett, hátoldalán ragasztás nyomaival, 10×6,5 és 10x8 cm közötti méretben 2182297
10503
373
Ex libris - small-graphics
Gara Arnold (1882-1929): Ex Libris Siklossy László. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 9×6 cm 2182408
10504
373
Ex libris - small-graphics
2 db külföldi ex libris: Ex libris Xavier Monsalvatje, ismeretlen jelzéssel, színes fametszet, 1912 + Alfredo Baruffi (1873-1948): Ex libris Gina Budan (szecessziós kisgrafika), klisényomat, papír, jelzett a klisén, 5,5×5,5 és 8x4cm 2182356
10505
373
Ex libris - small-graphics
Weiss Antal (?-?): Mérei Emil könyve. Klisényomat, papír, jelzett a klisén, 3,5×3,5 cm 2182352
10506
373
Ex libris - small-graphics
Sassy Attila (Aiglon) (1880-1967): Ex libris Kaffka Margit. Klisé, papír, jelzett és datált a klisén (Sassy 1906), 4,5x8 cm 2182346
10507
373
Ex libris - small-graphics
Valér Erik (?-?): Férfi portré. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján ismeretlen írással, 9,5 x 6 cm 2182319
10508
373
Ex libris - small-graphics
Tichy Kálmán (1888-1968): Ex libris Dr. Holl Jenő (1909). Klisényomat, papír, jelzett a metszeten, 8 x 5 cm 2150922
10509
373
Ex libris - small-graphics
SD jelzéssel: Havas tér karácsonyfával. Linómetszet, papír, 11×14 cm 2182290
10510
373
Ex libris - small-graphics
Össz. 7 db kisgrafika és ex libris, többek közt. Gerhard Heilman: Bücherzeichen Otto Brinckmann (szecessziós ex libris). Különféle technikák, papír, egy paszpartuban, 2x2 és 9,5x6 cm közötti méretben 2181182
10511
373
Ex libris - small-graphics
Biczó Tamás: Vívók, klisé papír, jelzés nélkül, 8×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: