Bánszki Tamás (1892-1971): 4 db alkalmi kisgrafika, 1940-42 körül, részben II. világháborús katonai ábrázolással. Klisényomat, papír, jelzett, hátoldalán ragasztás nyomaival, 10×6,5 és 10x8 cm közötti méretben
2 db külföldi ex libris: Ex libris Xavier Monsalvatje, ismeretlen jelzéssel, színes fametszet, 1912 + Alfredo Baruffi (1873-1948): Ex libris Gina Budan (szecessziós kisgrafika), klisényomat, papír, jelzett a klisén, 5,5×5,5 és 8x4cm
Össz. 7 db kisgrafika és ex libris, többek közt. Gerhard Heilman: Bücherzeichen Otto Brinckmann (szecessziós ex libris). Különféle technikák, papír, egy paszpartuban, 2x2 és 9,5x6 cm közötti méretben