Das Kochbuch aus Bremen. Gesammelt, aufgeschrieben und ausprobiert von Dorothee von Hellermann und Marita Kloos. Münster, 1976., Wolfgang Hölker. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Requinyi Géza: Borászati kémia. Második, javított kiadás. Bp., 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
Kugler Géza: A legújabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, a borító sarkain kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.