Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon -... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Temesvary-Ferenc-Fegyverkincsek-diszfegyverek-Bp-1982-Helikon-Corvina-Kiadoi-egeszvasz~II2179976
2179976
16618
373
Books: Military
Leírás: Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kopottas papír védőborítóval, jó állapotban.
: hsz