Könyvek: Történelem

Tételek száma: 108

A magyar művelődés története. I. köt. Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László tervezte. Bp., é.n., Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, sérült borítóban, ajándékozói bejegyzéssel
15761.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Hornyánszky. Számos illusztrációval. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, két hiányzó képtáblával.
15762.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zdeněk V. Spinar: Élet az ember előtt. Az élővilág kialakulásának és fejlődésének lebilincselő története 162 színes illusztrációval. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, papír védőborító nélkül. Laza fűzéssel, foltos borítóval és gerinccel.
15763.

Kikiáltási ár:
800 Ft
30 db a Népszerű Történelem könyvsorozatból: A Titanic pusztulása; A lord és a korona; A manchesteri mártírok; Tolmács voltam Teheránban, Az osztrák tragédia, stb. Kötetenként változó állapotban.
15764.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Robin McKie: Emberré válás. Fejezetek az emberi evolúció történetéből. Ford.: Klupács Flóra. Pécs,2007,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15765.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Sub Minervae Nationis Praesidio. Tanulmányok a nemzeti kultúra kérdésköréből Németh Lajos 60. születésnapjára. Bp., 1989., ELTE-ELTE Művészettörténeti Tanszék. Kiadói papírkötésben.
15766.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ígéretek sodrásában. A Medgyessy-kormány első éve. Szerk.: Gazsó Tibor, Giró-Szász András, Stumpf István. Bp., 2003., Századvég. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
15767.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
15768.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Thomas L. Friedman: És még lapos a Föld. Ford.: Bozai Ágota. HVG Könyvek. Bp.,2006,HVG. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15769.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Antalóczy Zoltán: A XX. század végjátéka. Bp., 2000., Kalangya Kkt. - Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15770.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Christiane Desroches-Noblecourt: Tutanhamon. Egy fáraó élete és halála. Ford.: Kákosy László. Bp.,1967.,Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15771.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Nyelvünk a reformkorban. (Tanulmánygyűjtemény.) Szerk.: Pais Dezső. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Megjelent 1700 példányban.
15772.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft