1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes bolha tétel: fa legyező tokban, szakadt damillal, fa evőpálcák eredeti dobozában, porcelán figura, jelzetlen, kézzel festett, apró kopásokkal m: 7 cm, sárkányos kerámia figura, kopott, 5x7,5 cm