Vegyes könyvtétel, össz. 4 kötet: Sebők János: Magyarock 1-2. Bp.,1984, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, gerinc sérült és ragasztott. + Szántó Péter és az LGT: És ilyen a boksz? Az LGT sztori. h.n,é.n., Presser Gábor, Karácsony János, Solti János, Somló Tamás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel címlapon névbejegyzéssel. + Czippán György: Ki kicsoda a magyar rockzenében. Bp., 1982, Ifjúsági...
cca 1940-41 Erdélyi daloskönyv. Kolozsvár, é.n., Szotyori Nagy Endre és Walter Gyula kiadása. Walter Gyula, Mael Ferenc, Murgács Kálmán, Kibédi Sándor és mások dalszövegeivel, verseivel és kottáival. Székely dalokkal és II. világháborús katona nótákkal. 18p. Sok korabeli kolozsvári reklámmal és kolozsvári mozi kalauzzal, utóbbi ceruzás aláhúzásokkal. Kiadói papírkötés, laza tűzéssel és kisebb szak...