12536.
373. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Vegyes könyvtétel, össz. 4 kötet: Sebők János: Magyarock 1-2. Bp.,1984, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötés, gerinc sérült és ragasztott. + Szántó Péter és az LGT: És ilyen a boksz? Az LGT sztori. h.n,é.n., Presser Gábor, Karácsony János, Solti János, Somló Tamás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel címlapon névbejegyzéssel. + Czippán György: Ki kicsoda a magyar rockzenében. Bp., 1982, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban