Zafír Zöldes, lilás kék 3,73 K ovális vegyes csiszolású. Tanúsítvánnyal, leírással, lepecsételve / Sapphire. dark purplish greenish blue 3,73 K. Oval mixed cut. With certificate 10,09x8,22x5,16 mm
Alexandrit krizoberill 0,75 K.Színváltós zöld és lila. Ovális vegyes csiszolás. Tanúsítvánnyal, leírással / Alexandrite chrysoberill, color change effect 0,75 C 7,16x5,14x2,18 cm . Mixed oval cut. With certificate
Királykék zafír 3 K körte formájú, briliáns csiszolású. Tanúsítvánnyal, leírással / Sapphire.pear shape, royal blue 3 K. Briliant cut. With certificate 9,48x7,01x5,62 mm
Ezüst (Ag) Magyar Szent Korona kicsinyített méretarányos másolata, aranyozott, zománcozott, jelzett, kopottas állapotban, tanúsítvánnyal, eredeti dobozában, nettó: 26,66g