15 000 Ft
6 személyes Gránit halas étkészlet, közte 1 db nagy tálaló, 1 db fedeles tálaló, 1 db fűszertartó, 6 db mélytányér, 6 db nagy tányér, 6 db kistányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, lepattanásokkal, foltokkal