3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Czirbusz László (?-), 2 db mű: Katona fokossal és nő kendőben. Vegyes technika, farost és fa. Jelzett, hátoldalán címkével, keretben. 10x8,5 és 10,5x8,5 cm.