12 000 Ft
Jelzés nélkül: Haranghy László (1897-1975) orvos, patológus, gerontológus, egyetemi tanár, az MTA levelező tagja portréja. Olaj, vászon, hátoldalán olvashatatlan ceruzás felirattal és Haranghy László emlékére címkével. Díszes, sérült fa keretben. 66x50 cm