8 000 Ft
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült (lyukas), hátoldalán Szlovák Nemzeti Galéria pecséttel, fa keretben, 59×48,5 cm / Unsigned: Still life with flowers. Oil on canvas, damaged (hole), with the stamp of the Slovakian National Gallery on the back, framed, 59×48,5 cm