24 000 Ft
M Sator (?) jelzéssel: Tirol. Olaj, vászon, hátoldalán Szlovák Nemzeti Galéria pecséttel, régi, kissé sérült fa keretben, 35×47 cm. / Signed M. Sator(?): Tirol. Oil on canvas, with the stamp of the Slovakian National Gallery on the back, framed, 35×47 cm