Czapolai Imre (1937-) 10 db, részben erotikus grafikája, zárójelben katalógusszámokkal: Nagykoncert (1040), Macska (1023), Kutyás hölgy (1076), Szép lány (2028), Háttal ülő (2027), Éjszakai parti (2014), Egybeolvadás (2010), Harisnyahúzó (2001), Ajtó bezárva (2033), Kék lány (2035...
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Tulipános csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm
Czirbusz László (?-), 2 db mű: Katona fokossal és nő kendőben. Vegyes technika, farost és fa. Jelzett, hátoldalán címkével, keretben. 10x8,5 és 10,5x8,5 cm.
Dallos Hanna (1907-1945): Mi atyánk. 10 db fametszet. Bp., é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, kötés elvált a borítótól. 20p. Jelezve a dúcon, eredeti kiadó borítékban! 28x40 cm