Hévizi Piroska (1911-1994): Janusz Korczak utolsó pillanatai. Olaj, vászon, jelzett és datált (Hévizi P 1986), hátoldalán címkén feliratozott. Kissé sérült fa keretben. 80x66,5 cm. Janusz Korczak, születéskori neve Henryk Goldszmit (1878-1942) lengyel zsidó orvos, gyógypedagógus, a pszichopedagógia ismert művelője, író. / Piroska Hévizi (1911-1994): Janusz Korczak's last moments. Oil on canvas, si...
C. E. Holloway (?) jelzéssel: London, Waterloo bridge. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, körbevágva, kasírozva, üvegezett fa keretben, 18,5×26 cm
Hornyánszky jelzéssel: 5 db grafikai lap (Koponyák, mesebeli alakok és más tanulmányok). Ceruza, toll, tus, papír, kapoccsal összetűzve, 1 lap mérete 16x25 cm, többi ca. 24,5x32,5 cm
Hornyánszky jelzéssel és/vagy pecséttel: 3 db rajz és vázlat. Különféle technikák (tus, ceruza, golyóstoll), papír, ca. 30x21 és 32x24 cm közötti méretben