Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2169593
10181
374
Kárpáthy jelzéssel: Dunapart. Akvarell, papír, kis szakadással, 25x35 cm 2169595
10182
374
Kass jelzéssel: Gépezet. Linómetszet, papír, kis szakadással, kartonra kasírozva, 25,5x12 cm 2172379
10183
374
Katona jelzéssel: Táj. Olaj, farost, felületén kisebb karcolásokkal, 30x40 cm 2162391
10184
374
Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, karton, fa keretben, 38x55 cm 2073188
10185
374
Katona jelzéssel: Vízparti erdő. Olaj, farost (besötétedett), 57×80 cm 2191450
10186
374
Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, paszpartura ragasztva. 28,5×41 cm 2189286
10187
374
Katona jelzéssel: Hegyvidéki tó vitorlásokkal. Olaj, farost, fa keretben, 58x90 cm 2184730
10188
374
30000
M. Kaufmann (?) 1904 jelzéssel: Betakarítás. Olaj, fa, hátoldalán Szlovák Nemzeti Galéria pecsétjével, üvegezett fa keretben, 14×18 cm. / Signed M. Kaufmann (?) 1904: Workers on a field. Oil on wood, with the stamp of the Slovakian National Gallery on the back, framed under glass, 14×18 cm 2184734
10189
374
30000
M. Kaufmann (?) 1904 jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, fa, hátoldalán Szlovák Nemzeti Galéria pecsétjével, üvegezett fa keretben, 14×18 cm. / Signed M. Kaufmann (?) 1904: Discussion. Oil on wood, with the stamp of the Slovakian National Gallery on the back, framed under glass, 14×18 cm 2165083
10190
374
El Kazovszkij nyomán: Fekete-fehér örvény. Olaj, fa, sarkaiban lyukakkal, 69×59 cm 2182623
10191
374
El Kazovszkij nyomán: Kaszás. Olaj, farost. 70x50 cm 2187954
10192
374
15000
Kéméndy Jenő (1860-1925): Bíboros portréja. Akvarell, papír, foltos, jelzett (Kéméndy J. München 1897), üvegezett fa keretben, 18,5x14,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft