Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2184187
10012
374
Almásy László (?-): Nagyvárosi forgatag. Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (19/29), paszpartuban. 39x29 cm 2192681
10013
374
Anna jelzéssel: Vízhordó. Vegyes technika, karton, 40x30,5 cm 2172332
10014
374
Anna jelzéssel: Angyal a felhők felett. Olaj, papír, 29x38,5 cm 2188373
10015
374
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, sérült, 39×29 cm 2188809
10016
374
Bagossy Gábor (?-?): Nagyvárosi forgatag (Budapest?). Olaj, karton, jelzett a hátoldalon (Bagossy 938). Hátoldalán egy másik festmény vázlatával. Kissé sérült fakeretben, 40x45 cm 2186248
10017
374
Balla J. jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 56x52 cm 2116808
10018
374
Baja Béla (1940-?): Vízitúra. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x18 cm 2116388
10019
374
Baja Béla (1940-?): Városszél. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x19 cm 2189558
10020
374
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. Üvegezett fa keretben, 28x37 cm 1380411
10021
374
28000
Bálint Endre (1914-1986): Tornyok. Monotípia, papír, jelzett, gyűrött, festék foltokkal, 28×41 cm 2187743
10022
374
4200
Bálint jelzéssel: Erdei naplemente. Olaj, vászon, restaurált, 32×63 cm 2187736
10023
374
Balogh (90.?) jelzéssel: Pipázó. Olaj, karton, fára kasírozva, 46×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft