Festmények és grafikák Tételek száma: 534
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102223
10289
374
K. Niederhöfer jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, vászon, foltos, keretben, 45,5x70 cm 2151858
10290
374
15000
Novák Erzsébet (1893-?): Krizantémok (1920-25 körül). Olaj, karton, jelzett (keret által takarva), sérült fa keretben, 67,5x50 cm. Hátoldalán "Őszi tárlat" felirattal valamint címkén kézzel írt adatokkal: "Chrisantinok, olajfestm., ára 1200 kor., Novák Erzsi, Alberti-Irsa (Albertirsa), Pest m." 2189563
10291
374
Orbán D. jelzéssel: Ház a fák mögött. Kréta, karton. Fa keretben, 38x38 cm 2184293
10292
374
Orient Enikő (1953-): Villanás. Vászonkép, hátoldalán jelzett (Orient Enikő 90'), 22×22 cm 2125875
10293
374
Ország jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Monotípia, papír, sérült a sarkainál , 43x30 2188247
10294
374
Orvos András (1939-): Virág, rézkarc, papír, jelzett és datált (Orvos András 1973), felcsavarva, lap közepén törésnyommal, 17,5 x 13 cm 2185508
10295
374
Osváth Miklós (1935-2004): Folyóparti séta (Dunánál?). Akvarell, papír, jelzett és datált (Osváth Miklós 89), üvegezett keretben, 41,5×62 cm 2188612
10296
374
Pallagi Tamás (?-): Ősz Lillafüreden. Olaj, farost, üvegezett fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 28x33 cm 2188607
10297
374
Pallagi Tamás (?-): Őszi táj. Miskolc környéke. Olaj, farost, fa keretben, 33x40 cm 2191453
10298
374
Parrag jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, paszpartura ragasztva. 32,5×49 cm 2189369
10299
374
Parrag jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, hátoldalán ragasztás nyomaival, 39,5x51 cm 2037824
10300
374
13000
Paulovits Pál (1892-1975): Szeged Tisza-part. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×44 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft