2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Remekírók képes könyvtára 4 db: Tóth Kálmán válogatott költeményei, Tóth Ede munkái, Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. Szerk.: Radó Antal. Bp.,1901-1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, mintás lapélekkel.