Orbók Attila: A színásznő. Karrier-regény. Teuchert Károly rajzaival. Bp.,é.n.,Világirodalom. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól és szétvált.
Vegyes kínai témájú könyvtétel, 2 db: Zenepalota (Jo-Fu.) Vál., kínai eredetiból magyar prózára fordította, az utószót, a magyarázó jegyzeteket írta: Tőkei Ferenc. Fordították többen; Pa Csin: Az örök élet tornya. Ford.: Pálos István. Bp.,1959.,Európa. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
Ady Endre: Ady Endre válogatott versei. Válogatta Dóczy Lajos. Illusztrálta Jaschik Álmos. Bp.,1921, Pallas, 234+2 p. + 8 t. (Jaschik Álmos színes, feliratos hártyapapírral védett illusztrációi). Félbőr-kötésben, kopott borítóval, pótolt gerincel.
Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, részben elvált borítóval.