Remekírók képes könyvtára 4 db: Tóth Kálmán válogatott költeményei, Tóth Ede munkái, Kisfaludy Sándor összes költeményei I-II. Szerk.: Radó Antal. Bp.,1901-1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, mintás lapélekkel.
Mereskovszkij munkái 6 kötete: Vele vagy ellene?; Első Sándor; Napoleon az ember; Napoleon élete; Nagy Péter I-II. köt. Ford.: Benedek Marcell, és Benedek Marcellné, Csima Jenő, Havas József. Bp.,é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
1927-2007 A fővárosi önkormányzat Uzsoki utcai kórháza jubileumi évkönyve. Szerk.: Prof. Dr. Jakab Ferenc. Bp., 2007, Dinasztia Tankönyvkiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
Loránt László Endre (szerk.): Tudósítások a jelenről és a jövőről. Bp., 1955, Népszava. Kiadói félvászon kötés, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzővel.
Remekírók képes könyvtára 4 db: Bajza József munkái, Garay János válogatott munkái, Katona József válogatott munkái, Pázmány válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp.,1904-1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, festett lapélekkel.
Remekírók képes könyvtára 3 db: Heine - Dalok könyve, Goethe - Faust, Iphigenia, Giacomo Leopardi összes lyrai versei / Alfred de Musset válogatott költeményei. Szerk.: Radó Antal. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban, kissé sérült gerinccel, festett lapélekkel.