Loránth László: Paletta. Dr. Kopp Jenő bevezetőjével Bp.,[1944.], Jelen Könyvkiadó. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói sérült, javított gerincű félvászon-kötésben. A szerző, Lóránth László (1905-1966) aláírásával.
Szőnyi István 1894-1960. Szerk.: Klemmné Németh Zsuzsa. Kiállítási katalógus. Zebegény, 1994., Szőnyi István Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.+Szőnyi István bibliográfia. Összeáll.: Sin Edit. Szentendre, 1995, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés.
Első magyar keskenyfilm szakkönyv. Keskenyfilm útmutató. Bp. 1935. Amateur Kino Service. 155p. Szövegközti képekkel, reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kis kopással.
Szűts István Gergely: Üzlet és diplomácia. A Gulden Gyula vezette Herendi Porcelánmanufaktúra. Veszprém Megyei Levéltár kiadványai 36. Veszprém, 2015., Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.-Magyar Nemzeti Levéltár Veszprém Megyei Levéltára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.