17329.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 400 Ft
2 db francia nyelvű könyv Yves Saint-Laurent divattervező munkásságáról: Yves Saint-Laurent: Par Yves Saint-Laurent. Paris, 1986, Herscher/Musée des Arts de la Mode. Számos színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és ragasztott kiadói papír védőborítóval. + Yves Saint-Laurent et le theatre. Paris, 1986, Herscher/Musée des Arts de la Mode. Számos színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötés, sérült és ragasztott kiadói papír védőborítóval.