8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
[Schilling, Friedrich Adolph (1792-1865)]: Schilling J. A.: A bölcsészeti jogtudomány kézikönyve. Összehasonlító tekintettel a tételesjogi intézményekre. Dr. - -, volt lipcsei egyetemi jogtanár után Dr. Werner Rudolf, kassai kir. jogakadémiai ny. rend. tanár. Bp., 1874., Franklin, XI+483 p. Második, tetemesen rövidített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal.