Ararát. Magyar Zsidó évkönyv az 1941 évre szerkeszti Komlós Aladár. Budapest, 1941, Országos Izr. Leányárvaház. Kiadói sérült papír kötésben, sérült gerinccel. Többek közt Komlós Aladár, Szép Ernő, Várnai Zseni és sokan mások írásaival.
Janna Malamud Smith: My father is a book. A memoir of Bernard Malamud. Boston-New York, 2006, Houghton Mifflin Company. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története. Különös tekintettel gazdasági és művelődési fejlődésére a XIX. században. Az előszót írta Raj Tamás. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat, 490+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Zsidó emlékek a Nyugat-Pannon Eurégióban. (Burgenland, Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megye.) Jüdische Erinnerungen in der West-Pannonischen EuRegion. (Burgenland, Komitate Győr-Moson-Sopron, Vas und Zala.) Szerk.: Balázs Edit. Szombathely, 2008., Magyar-Izraeli Baráti Társaság. Magyar, és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.+ Itt van elrejtve. Tokaj-Hegyaljai zsidó temetők. Fényképzete és összeállította: Wirth Péter. Scheiber Sándor utószavával. A szövegrészleteket Jólesz László válogatta. Bp., 1985., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Bibliai az ifjúság és a család számára. I-II. kötet. + az I. kötet még egyszer. Bp., 1925. Izr. Magyar Irodalmi Társulat. kiadói papírkötésben.Egyik kissé sérült.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Tábori Béla: A zsidóság két útja. Bp., 1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés.; Kecskeméti Ármin: A zsidó irodalom története I-II. köt. Bp., 1994., Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés.; +"Az úr csodásan működik, de útja rejtve van..." Bp.,1990., Primo. Kiadói papírkötés.
Scheiber Sándor: Folklór és tárgytörténet. I-II. köt. Bp.,1977, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Második, bővített kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.