Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2160237
17080
374
Books: Gastronomy and Gardening
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált kiadói kartonált papírkötésben, kopottas állapotban. 2116989
17081
374
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1991.,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap kijár. 2133467
17082
374
Gergely Anikó: Magyar kóstoló. Gasztronómiai utazás. Christoph Büschel-Ruprecht Stempell fotóival. Bp.,2006,Vince. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2019192
17083
374
Állattenyésztési enciklopédia I-III. kötet. Szerk.: Dr. Horn Artúr- Bp., 1971, Mezőgazdasági. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben. 2002020
17084
374
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés. 2057335
17085
374
Kucsera Kálmán: Gyümölcstermelés. V.O.G.E. Könyvtár 11. sz. Kiadja: Magyar Keresztényszociális Vasutasok Országos Gazdasági Egyesülete. Bp.,1933, Stephaneum. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel. 2072072
17086
374
Országos tanácsokozás és bemutató a fehér- és vörösbor korszerű készítéséről. Bács-Kiskun megye, 1975. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2021335
17087
374
Lehoczky János-Reichart Gábor: A szőlő védelme. Bp.,1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés. 2158632
17088
374
Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk. Összeáll.: - -. Szakmai Kiskönyvtár. Bp., 1982, Belkereskedelmi Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. 2077264
17089
374
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint! 1948419
17090
374
Dr. Zajtay Artur: Az okszerű takarmányozás. (A budapesti rádióban az 1934/1935. év telén megtartott IV. gazdatanfolyam bővített anyaga.) Rádiós Gazdasági Előadások. Bp., 1935, "Pátria", 128 p. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel. 1948438
17091
374
Dr. Marek József: A tehenek tőgygümőkórja. Bp.,1908, Pallas, 47 p.+5 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft