16584.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
2 000 Ft
9
Magyar műszaki parancsnokságok, csapatok és alakulatok a világháborúban. Szerk.: Jacobi Ágost. Bp., 1938., Közlekedési Nyomda Kft., 8+759 p. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinc levált,(de meg van), és a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.