Kreol rumba. Válogatás a kubai és a Kubáról szóló Irodalomról. Bp., 1978, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány.
Politikai plakátok 1945-1948. A kenyér itt kezdődik. Szerk.: R. Török Piroska. Budapest, 1970, Kossuth, 12 p. + 48 db színes képpel. Sorszámozott, műanyag tékában.
Pusztaszer. Antológia. Szerk.: Péter László. Szeged, 1973, Szegedi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóval, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban. Készült 450 példányban, ebből 100 példány számozott. Számozatlan példány.
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Inglese. Berlin-Münich,1964., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés.