Október fényei. Összeállította: Szily Ernő. Megjelent a Nagy Októberi Szocialista Forradalom hatvanadik évfordulójára. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált kötés.
Pest megye versekben. Szerk.: Baranyi Ferenc. Bp.,1975, Pest Megyei Tanács Közművelődési Bizottsága, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Készült 1200 példányban,ebből 500 piros és 500 fekete számozással. Számozott (500/116.) példány, fekete számozással.
Kis képes krónika. A film világsztárjai. Szerk.: Gerencséri Jenő, Antal Károly. Bp.,(1982.),Képes Újság. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány.
Dózsa és Szeged. Antológia. Szerk. és az utószót írta: Péter László. Szeged, 1972, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Miniatűrkönyv-Klub. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Megjelent 450 példányban.
Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztette Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyarok Világszövetsége. Megjelent 1000 példányban. Kiadói vászon kötés, 19 nyelven. Borító erősen kopott és foltos.
Várnai Zseni: Egy harcos asszony írásai. Bp, 1973.,Egyetemi Nyomda. Készült 500 fekete és 500 piros számozott példányban. 91. fekete számozott példány. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, ersően kopott gerinccel.