Veszprém megyei képek. Veszprém, 1985, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. 439. sz. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, számos színes és fekete-fehér illusztrációval.
Babits Mihály: Jónás Könyve. Leírta és rajzolta Borsos Miklós. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült borítóval és gerinccel. Néhány lap kijár.
Dizionario Lilliput Langenscheidt, Italiano Francese. Berlin, é.n., Langenscheidt. Kiadói műbőr kötés. Olasz francia miniszótár. Könyvtest elvált a kötéstől.
V. V. Majakovszkij: Hallgassanak meg! Vál. és ford.: Pethő Miklós. Bp., 1980., Kossuth. Kiadói kemény-kötés, kis kopásnyomokkal. Megjelent 5000 példányban, ebből 1200 számozott. Számozott (1200/102.) példány.
Ötletek otthonra. Nőnap '89. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Megjelent 1000 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés. Borító kopott és foltos.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.