17166.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
[Tulsiczky Ferenc (1792-1830)]: Francisco Tulsitzky: Logica. Agriae, 1830., Typis Lycei Archi-Episcopalis, 297+5 p. Latin nyelven. Korabeli kopott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.