Dr. Fellner Frigyes: A nemzetközi fizetési mérleg és alakulása Magyarországon. Bp., 1908., Politzer, 181 p.+VII t. Átkötött kopott félvászon-kötés, három lap sarkán hiánnyal, pár lap kijár.
Shau Wing Chan: Chinese Reader for Beginners with exercises in Writing and Speaking. Stanford,1943.,Stanford Univeristy Press. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.