17122.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
Bunsen Róbert: Útmutatás az ásványvizek elemzéséhez. Ford.: K. Karlovszky Geyza. Bp., 1888., "Gyógyszerészi Közlöny", 60 p.+4 t. (két kihajtható, egy kétoldalas tábla.) Átkötött félvászon-kötés, hiányzó szennylappal, kissé kopott borítóval. Ritka!