17115.
374. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza II. köt. (Második száz, első rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ford.: Kővári Aladár. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1962, Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval,de alapvetően jó állapotban. Megjelent 900 példányban, számozatlan példány.